• Photo Title 1
 • Photo Title 2
 • Photo Title 3
 • Photo Title 4
 • Photo Title 5
 • Photo Title 6
 • Photo Title 7
 • Photo Title 8
 • Photo Title 9
 • Photo Title 10
 • Photo Title 11
 • Photo Title 12
SlideShow Pro Module v2.0 by JT

Logowanie

Home

Zapraszam na 2 dniowe szkolenie na temat finansów w ngo.

Szanowni Państwo!
Zapraszam na 2 dniowe szkolenie na temat finansów w ngo.
Tematyka obejmuje:
Podstawy rachunkowości, system finansowo-księgowy, wybór formy prowadzenia ewidencji księgowej
(kto może prowadzić księgi rachunkowe w sposób przewidziany dla jednostek mikro, małych lub uproszczoną ewidencję przychodów i kosztów).
Formy sprawozdania finansowego w organizacjach pozarządowych.
Zmiany w sprawozdawczości od 2016 roku – nowy załącznik nr 6 do ustawy o rachunkowości wspólny dla wszystkich ngo.
Rozliczanie projektów.
CIT - 8 w organizacji pozarządowej.
Szczegółowy program szkolenia w załączeniu
W trakcie szkolenia przewidujemy serwis kawowy i obiad.

Na szkolenie zapraszam zarządy organizacji pozarządowych, księgowych,  osoby zajmujące się  rozliczaniem projektów oraz wszystkich zainteresowanych finansami w ngo.

Pierwsza część szkolenia odbędzie się 28 października o godzinie 10.00 w siedzibie  "Koalicji dla Młodych" na ulicy Reymonta 11. Drugi dzień szkolenia w listopadzie.
Zgłoszenia przyjmują  telefonicznie Beata Waszkowska i Natalia Leśnowolska pod numerem ./48/613-20-96 lub mailowo na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  
 

Ze  względu na konieczność zamówienia obiadu dla uczestników szkolenia, proszę o zgłaszanie swojego uczestnictwa do 26 października.

Szkolenie poprowadzi pani Agnieszka Gamdzyk - Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Superata sp. z o.o. specjalizującego się w obsłudze organizacji pozarządowych.
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych   w księgowości i finansach na największej polskiej uczelni (UW) i w Agencji rządowej zajmującej się rozdysponowywaniem środków pochodzących  z funduszy UE, stanowiło w jej  przypadku solidny fundament do stworzenia biura, którego kompetencje w obsłudze organizacji pozarządowych zostały wielokrotnie docenione.

Jako doradca uczestniczyła w takich projektach jak „Dobrze inwestuj w dobro” realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii, czy „Drogowskaz dla NGO. Profesjonalizacja Trzeciego Sektora poprzez wypracowanie i upowszechnianie zasad zarządzania finansowego” realizowanym przez Polsko-Amerykański Fundusz Pożyczkowy Inicjatyw Obywatelskich. Prowadziła  szkolenia dla zarządów i księgowych ngo .

Jest stałym uczestnikiem spotkań poświęconych finansom ngo w ramach Forum Darczyńców zrzeszającego największe organizacje pozarządowe w Polsce. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Klon/Jawor oraz Akademią Rozwoju Filantropii m.in.  w obszarze konsultacji społecznych projektów ustaw dotyczących sektora organizacji pozarządowych (na potrzeby Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej)

Pozdrawiam
Beata Komorek
Koordynator projektu "Białobrzeskie Centrum Obywatelskie"
Koalicja dla Młodych Fundusz Lokalny  Ziemi Białobrzeskiej


załącznik

 

Komentarze  

 
0 #1 romanoR 2020-08-11 10:05
oświetlenie solarne na balkon allegro https://solumen.pl] latarnie uliczne sodowe
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież