This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
  • Photo Title 5
  • Photo Title 6
  • Photo Title 7
  • Photo Title 8
  • Photo Title 9
  • Photo Title 10
  • Photo Title 11
  • Photo Title 12
SlideShow Pro Module v2.0 by JT

Logowanie

Home Działaj Lokalnie 7/2012

Projekty realizowane w 2012 roku

Przyznane wnioski DL VII 18 kwietnia 2012, kliknij

 

Kontakt – 2012


1. Grono Pedagogiczne PSP w Czarnocinie - projekt ,,Piknik rodzinny”, koordynator: Ireneusz Ciechowicz

2. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radzanowskiej – projekt ,,Wesołe wakacje w Radzanowie”, koordynator: Barbara Wesołowska, Maria Gruszczyńska

3. Grupa ,,Czachowszczycy” przy PSP w Bukównie – projekt ,,Działajmy razem na rzecz wspólnego dobra”, koordynator: Elżbieta Kosiec

4. Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Błotnicy – projekt ,,Mało nas do pieczenia chleba – całej gminy nam potrzeba”, koordynator: Marta Pietrzak, Barbara Wieczorek

5. PSP im. Biskupa Jana Chrapka w Starych Sieklukach – projekt ,,Jubileusz 50 –lecia istnienia szkoły”, koordynator: Krystyna Sobień

6. Grupa ,,Aktywny Bobrek” przy PSP w Bobrku – projekt ,,Na przekór nudzie”, koordynator: Teresa Kopeć

7. Koło Gospodyń Wiejskich w Stromcu – projekt ,,Stromieckie smaki na co dzień i od święta”, koordynator: Jolanta Chyb, Milena Szulik

8. Stowarzyszenie ,,Stromiecczyzna” – projekt ,,Wakacyjny kogel – mogel”, koordynator: Elżbieta Wiatrak

9. UKS ,,Błękitni” przy PSP w Olkowicach – projekt ,,W ringo graj ze mną”, koordynator: Izabela Dworska, Zygmunt Jabłoński

10. PSP im. Tadeusza Kierzkowskiego w Promnie – projekt ,,Spotkania z przyrodą w parku i nad wodą”, koordynator: Lidia Korta, Beata Baran

11. Uczniowski Klub Sportowy w Adamowie – projekt ,,Przez ruch do zdrowia i uśmiechu”, koordynator: Krzysztof Miernik, Beata Łopot, Małgorzata Różyc

12. Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach – projekt ,,Magia sobótkowej nocy”, koordynator: Iwona Zelga, Aneta Łagoda, Monika Rąbkowska

13. Ochotnicza Straż Pożarna w Suchej – projekt ,,Rodzinne sprawnościowe rywalizacje”, koordynator: Ludwik Kędra, Zenon Jachowski, Norbert Fołtyn

14. K.A.S.K. Klub Amatorów Suchej Książki – projekt ,,Postaw na rodzinę”, koordynator: Justyna Fołtyn

15. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Radomiu Koło Nr 1 w Białobrzegach – projekt ,,75 lat wędkarstwa w Białobrzegach”, koordynator: Robert Płowiec

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież